Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Koncert Orkiestry Taurona na rynku

  • Autor 
Koncert Orkiestry Taurona na rynku

orkiestragornicza221222 8Odwilż sprzyjała koncertowi Orkiestry Dętej Tauron Wydobycie S.A. ZG Sobieski na jaworznickim rynku na dwa dni przed wigilią Bozego Narodzenia, bowiem mróz nie jest przyjacielem instrumentów.

Dziś, czyli w czwartek przedświąteczny można było posłuchać całej gamy piosenek pieśni i kolęd w wykonaniu "dęciaków" z Sobieskiego. Orkiestra podąża za coraz nowszymi trendami w muzyce i wykonuje oprócz bardzo tradycyjnych melodii, bardzo nowoczesne, które porywają wręcz słuchaczy.


Do koncertu zaproszono dwie młode wokalistki - Emilię Kozieł i Aleksandrę Daniłowską, które zaśpiewały kolędy, a oprócz kolęd usłyszeliśmy wiązanki przebojów ludowych i współczesne hity z kraju i ze świata. 

Odwilż sprzyjała koncertowi Orkiestry Dętej Tauron Wydobycie S.A. ZG Sobieski na jaworznickim rybnku na dwa dni przed wigilią Bozego Narodzenia, bowiem mróz nie jest przyjacielem instrumentów. Dziś, czyli w czwartek przedświąteczny można było posłuchać całej gamy piosenek pieśni i kolęd w wykonaniu "dęciaków" z Sobieskiego. Orkiestra podąża za coraz nowszymi trendami w muzyce i wykonuje oprócz bardzo tradycyjnych melodii, bardzo nowoczesne, które porywają wręcz słuchaczy.
Do koncertu zaproszono dwie młode wokalistki, które zaśpiewały kolędy, a oprócz kolęd usłyszeliśmy wiązanki przebojów ludowych i współczesne hity z kraju i ze świata.
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us