Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Wieczór w Fundacji Kobieca Przystań

  • Autor 
Wieczór w Fundacji Kobieca Przystań

fundacjakobiet30323 18Fundacja Kobieca Przystań, mająca swoją siedzibę na Podłężu, zaznaczyła swoją obecność dużą imprezą skierowaną do mieszkanek Jaworzna. W połączeniu z nadchodzącym Dniem Kobiet zaproszenie Pan na wydarzenie mające służyć ich dobremu samopoczuciu było fantastycznym pomysłem.

W piątkowy wieczór pojawiło się ponad 150 Pań chcących dowiedzieć się czegoś o zdrowym trybie życia, o odżywianiu, dbaniu o siebie, o relaksie, wypoczynku, a w końcu po prostu porozmawiać ze sobą na tak zwane „babskie tematy” .

Był czas na wspólną kawę i przekąskę, były konkursy zorganizowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, były stoiska relaksacyjne i oferujące produkty służące pięknu i dobrej kondycji.

fundacjakobiet30323 10Szczególnym akcentem wieczoru były kwiaty, które przesłał Paniom Pan Łukasz Kolarczyk, Zastępca Prezydenta Miasta. Każdej Pani został wręczony tulipan z bilecikiem na którym widniały życzenia.

List skierowany do uczestniczek spotkania od Pan Łukasza Kolarczyka odczytała Pani Krystyna Bojęś - Kierownik Referatu Organizacji Pozarządowych.


Duże stoisko z atrakcjami przygotowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – były konkursy, upominki, serdeczności.

fundacjakobiet30323 42Swój kącik Miała również Komenda Miejska Policji w Jaworznie.

W trakcie wieczoru Panie wysłuchały wykładów dotyczących dbania o swoje samopoczucie, zarówno z punktu widzenia ciała jak i ducha, a artystycznie zagospodarowała czas Basia Janyga, coraz bardziej znana wokalistka. 

Na koniec Panie zapoznały się z tajnikami dobrego makijażu, jakie zdradziła ekspertka w tej dziedzinie.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us