Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Podatki w kraju dół - inwestycje w Jaworznie w górę

  • Autor 
Podatki w kraju dół - inwestycje w Jaworznie w górę

byczynainwestycje100323 5Finanse publiczne w Polsce, wbrew utyskiwaniu przeciwników polskiej racji stanu, są stabilne
Dzięki temu możliwa jest realizacja wielu przedsięwzięć z udziałem środków rządowych.
Jaworzno zyskuje niemałe środki czego przykładem mogą być: Estakada w Ciężkowicach to jeden z przykładów na dbałość rządu zarówno o mniejsze, jak i większe miasta, dzielnice.
Do Jaworzna trafiło w ostatnim czasie wiele środków m.in. 100 mln na Jaworznicki Obszar Gospodarczy, na budowę wiaduktu w Ciężkowicach realizowaną przez PKP, termomodernizację szkół za 30 milionów złotych.
Mamy 29 milionów na modernizację kanalizacji, 5 mln na centrum kulturalne w Ciężkowicach połączone z modernizacją remizy strażackiej a to tylko wycinek z ogromnego wsparcia którego rząd udziela naszemu miastu.
Nie byłoby to możliwe gdyby nie stabilne finanse publiczne, duża ściągalność VAT itp. a to wszystko przy obniżce podatków dla zwykłych obywateli.
10 marca radni Prawa i Sprawiedliwości z Jaworzna i Sosnowca w okolicy budowy estakady w Byczynie zaprezentowali garść faktów związanych z inwestycjami, które samorządy zawdzięczają rządowym działaniom. niskiepodatki 1niskiepodatki 2niskiepodatki 3niskiepodatki 4niskiepodatki 5niskiepodatki 8niskiepodatki 7

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us