Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Konwencja PiS z udziałem jaworznian

  • Autor 
Konwencja PiS z udziałem jaworznian

konwencjapis1320523 39- Dobra polityka to roztropne działanie dla dobra wspólnego. Dobre rządy służą wspólnocie narodowej, każdemu Polakowi. To zadanie nie jest proste do realizacji, ale my temu wyzwaniu staramy się sprostać. Najlepszymi ekspertami są Polacy i my odbyliśmy tysiące spotkań z Wami. Dzisiejszy kongres jest pewną konkluzją, podsumowaniem tych spotkań. Potrzebujemy dużo pracy, żeby efekty były jak najlepsze - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas otwarcia konwencji w Warszawie.

Jak wspomniał, musimy uczyć się patriotyzmu, który składa się na dumę z Ojczyzny, z gotowości do poświęcenia się dla niej.

- Ojczyzna musi być oparta o postawy, które tkwią w naszej historii, a chodzi o to, że nasz Naród nigdy nie dał się ujarzmić. Najważniejszą podstawą dla Narodu jest suwerenność, wolność i równość. Nasze hasło Polska Jest Jedna doskonale to wyraża. Wszyscy muszą być równi w życiu społecznym i to jest kierunek, który musimy realizować. Polska musi być silna gospodarczo, militarnie, duchowo i moralnie. Rozbudowujemy armię, która staje się coraz bardziej silna. Ostatnie lata pokazały, że Polacy siły duchowej mają bardzo wiele. To jest fundament, na którym możemy się opierać.

Nowe punkty programowe - To tylko kilka z nowego programu PIS

Zamiast 500 Plus - 800 Plus

Bezpłatne leki od 65 roku życia

Bezpłatne leki dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia

Zniesienie opłat za przejazd autostradami państwowymi
konkretypis23


konwpisGrupa jaworznian wzięła udział w pierwszym dniu Konwencji programowej prawa i Sprawiedliwości w dniu 13 maja 2023 roku. Grupie przewodził przewodniczący PIS w Jaworznie, Pan Dariusz Starzycki. Jaworznianom, wraz z delegacją z Sosnowca, towarzyszyła również Pani Poseł Ewa Malik. .

Moc serdeczności, troski o Polskę i Polaków. Z takimi ludźmi, z takim rządem, z taką odpowiedzialnością ludzi na najwyższych stanowiskach Polska będzie Polską. Setki propozycji, rozwiązań i konkretów.

A to w przeciwieństwie do naszej żałosnej opozycji, która potrafi wyłącznie szczuć, wyzywać, obrażać i poniżać Rodaków.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us