Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Piknik w Domu Pomocy Społecznej

  • Autor 
Piknik w Domu Pomocy Społecznej

dps300623 150Doroczny piknik rodzinny w Domu Pomocy Społecznej udał się w tym roku wyjątkowo atrakcyjnie i wesoło. Dyrekcja oraz pracownicy postarali się aby zarówno mieszkańcy, jak i zaproszeni goście w osobach rodzin, VIPów oraz występujących artystów czuli się jak u siebie, jak wśród samych dobrych znajomych.
Imprezę otwarli Pan Łukasz Kolarczyk z-ca PM Jaworzna wraz z prezesami zarządu Tauron Serwis – Tomaszem Januszem oraz Dariuszem Starzyckim, dyrektorem DPS Panem Sławomirem Łuszczem oraz z księdzem Eugeniuszem Cebulskim. To było krótkie przywitanie bo młodzi, i nie tylko, artyści aż rwali się do występów. Rozpoczęli mieszkańcy DPS pokazem tanecznym a potem zaprezentowały się mażoretki pod wodzą Judyty Fidzińskiej.
Świetnie przyjęto recital Jerzego Hermana finalisty programu The Voice Senior.
A potem integrowano się przy stolikach korzystając z przygotowanych łakoci i czegoś konkretnego w postaci pysznego chleba ze smalcem oraz kiełbasek.
Ta nieoficjalna część trwała aż do godziny 18, po czym z żalem pożegnano się z tegorocznym wydarzeniem, obiecując jeszcze wspanialsze za rok.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us