Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Piknik na Manhattanie

  • Autor 
Piknik na Manhattanie

piknikosiedlowy090923 163 16009 września na Manhattanie odbył się imponująco zorganizowany piknik rodzinny połączony z otwarciem nowego elementu strefy relaksu obok hali targowej, czyli placu w egzotycznym stylu ze stolikami i zapleczem koniecznym do biesiadowania. 
Organizatorem - inicjatorem pikniku był Pan Maciej Stanek jeden z najbardziej aktywnych radnych obecnej kadencji. Pana Macieja widać i słychać wszędzie gdzie tylko potrzeba dobrej organizacji, wsparcia oraz pomocy dla potrzebujących. 
Nie szczędzi swojego czasu dla seniorów, niepełnosprawnych, żądnych kultury i rozrywki oraz pomocy w załatwianiu spraw urzędowych, czy zabieganiu o poprawę infrastruktury osiedlowej w swoim terenie wyborczym.
Tym razem zorganizował piknik oferujący mieszkańcom zarówno rozrywkę jak i elementy zdrowotne - badania, porady, zalecenia, ale i nie obyło się bez smacznego poczęstunku pieczonymi ziemniakami oraz wyrobami z grilla. 
Na scenie występowały Szczakowianki i tajemniczy gość o imieniu Alex. 
Nie udałoby się wszystko bez wsparcia Stowarzyszenia Kupców Manhattan w osobach prezesów Pana Andrzeja Kościańskiego, Pani Jadwigi Grzybek i Pana Stanisława Bigaja, radnych Teresy Kondoszek, Bernadety Palki, Dawida Domagalskiego, Mirosława Pieczary i Mariusza Kowalskiego.
Szczególnym gościem był Pan Dariusz Starzycki - partner wydarzenia. 
Istotnie wsparł całość Zastępca prezydenta Jaworzna Pan Łukasz Kolarczyk, w imieniu Pana Pawła Silberta - patrona honorowego,  a ze strony Miasta Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wydział Zdrowia. W imprezie wzięli udział również prywatni przedsiębiorcy związani z szeroko rozumianą branżą medyczno - kosmetyczną. 
Była Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, MZNK ZLO i inne instytucje i osoby. 
Zapraszamy do obejrzenia serii zdjęć z wydarzenia. 
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us