Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Opowieści natury - spektakl z tej ziemi - dosłownie

  • Autor 
Opowieści natury - spektakl z tej ziemi - dosłownie

opowieści natury271023mj 66 1600Na scenie Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej odbył się finał projektu „Opowieści Natury” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje 2023.
Koordynatorką projektu jest Pani Katarzyna Pokuta. 

Podziękowania oraz gratulacje dla niej i dla uczestników przedsięwzięcia złożył w imieniu Prezydenta Miasta, Pana Pawła Silberta Przewodniczący Rady Miejskiej Pan TadeuszKaczmarek.
Projekt skierowany był do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z uwzględnieniem osób o szczególnych potrzebach. Opowieści Natury to rozmaite działania artystyczne pobudzające różne wrażenia odbiorców. Polegały one na nowatorskim "odbiorze od roślin, różnych dźwięków za pomocą nowoczesnych urządzeń akustycznych i przetworzeniu ich na "zrozumiałą" dla ucha ludzkiego specyficzną muzykę, przy której młodzież wykonała spektakl czarujący, tajemniczy i wzbudzający wyobraźnię. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z premiery spektaklu. 
UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linku do artykułu  NIE KOPIUJ - LINKUJ ARTYKUŁ! .


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us