Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Upominek dla najmłodszych jaworznian


body kid CustomBiałe body z dużym czerwonym sercem i napisem ?Jaworzno kocham to miasto? to prezent, który otrzymają wszystkie dzieci urodzone i zameldowane w Jaworznie. Akcję zainaugurowano dziś ? w światowy Dzień Dziecka.
To pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane do najmłodszych mieszkańców miasta. Miły podarunek otrzymają dzieci, które urodziły się w jaworznickim szpitalu, a rodzice zameldowani są w naszym mieście.
- W tej sposób chcemy powitać najmłodszych obywateli naszego miasta ? wyjaśnia Sebastian Kuś, naczelnik Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie. - Uznaliśmy, że dobrym terminem na rozpoczęcie akcji jest właśnie 1 czerwca, czyli światowy Dzień Dziecka.
W pierwszym dniu akcji Urząd Stanu Cywilnego przekazał podarunek jednej rodzinie.
- Muszę przyznać, że świeżo upieczony ojciec, który przyszedł do nas załatwić wszystkie formalności, był pozytywnie zaskoczony. Odebrał to jako bardzo miły gest ze strony samorządu ? mówi Agnieszka Zielińska, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.
Body zapakowane jest w kartonowe pudełko, na boku którego życzenia dla rodziców i nowych obywateli Jaworzna złożył Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Materiał pochodzi ze strony www.jaworzno.pl

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us