Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Aleksander Tura - zróbmy dla miasta więcej - wspólnie!

  • Autor 
Aleksander Tura - zróbmy dla miasta więcej - wspólnie!


Alex oppa 0010To ja we własnej osobie - Aleksander Tura.

Jestem człowiekiem wielu pasji, zainteresowań, pełnym pomysłów i inicjatyw. 

Jestem człowiekiem bezkompromisowym, stanowczym, jasno wyrażającym swoje zdanie, stosunek do świata i do otaczającej nas rzeczywistości.
Nie zawsze moja otwartość i szczerość przysparza mi sympatii, ale za to ugruntowuje moje miejsce wśród przyjaciół, znajomych i osób, z którymi współpracuję. Często swoją postawą wzbudzam szacunek. 

Jestem jaworznianinem, człowiekiem oddanym w pełni swojemu miastu. przepracowałem w instytucji samorządowej niemal 30 lat, poświęcając swoją wolę, doświadczenie, empatię ludziom bardzo tego potrzebującym, zagubionym, opuszczonym, chorym, w trudnej, a często tragicznej sytuacji życiowej. 

Za pracę ściśle związaną z działaniami naszych służb mundurowych zostałem uhonorowany medalem 30-lecia powstania NSZZ Policjantów, przyznanym NSZZ Policjantów.

Wiele osób zna mnie z różnych stron, bowiem uczestniczenie w życiu publicznym, w tym szczególnie w życiu kulturalnym i społecznym, spowodowało, że moja osoba jest rozpoznawalna. Od niemal 20 lat prowadzę portal MojeJaworzno.pl, w którym realizuję się jako dziennikarz, fotograf, a nawet publicysta. Opisuję w nim życie Jaworzna na bieżąco.

Jaworzno to temat moich piosenek, w tym sztandarowej piosenki "Bądźmy Razem", która towarzyszy od niemal 10 lat Stowarzyszeniu Jaworzno Moje Miasto. Ale piosenek jest więcej.

Mówią o mnie Bard, bo piszę i śpiewam o tym co mi w duszy i w sercu gra.

Moje piosenki pochodzą z tak zwanej krainy łagodności ale mają również wymiary satyryczny, kabaretowy, patriotyczny, ale i buntowniczy wobec niesprawiedliwości, która dzieje się dziś dokoła.
O tej mojej pasji opowiadam w wywiadzie, który można znaleźć pod TYM LINKIEM Wyśpiewać Jaworzno. Aleksander Tura o swoich piosenkach.

O moich pasjach opowiem w kolejnych wywiadach i będę starał się wykazać, że te pasje w wydatny sposób mogą pomóc w pracy dla naszego Miasta Jaworzna i dla jego mieszkańców. 

 

Można mnie znaleźć na
Youtube - https://www.youtube.com/Alextura

Facebookuhttps://www.facebook.com/aleksander.tura

Zróbmy dla miasta więcej - Wspólnie! 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us