Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dni Jaworzna 2024 - Dwa dni zabawy i koncertów - mamy wielkie galerie

  • Autor 
Dni Jaworzna 2024 -  Dwa dni zabawy i koncertów - mamy wielkie galerie

dnijawdz180624 246Tegoroczne święto miasta to dwa dni koncertów i atrakcji na stadionie miejskim. 

Wczesnym popołudniem można było z dziećmi skorzystać z wielu niespodzianek zabawowych - karuzele, kolejki, dmuchańce i dla dorosłych ogródek z napojami. Wiele fast foodów, co skłoniło całe rodziny do spędzenia popołudnia własnie tutaj.

O koncertach co by nie powiedzieć to trafiły w gust publiczności, która przybyła nawet z miast ościennych. 

Zarówno Oskar Cyms, jak i Lemon, a już późnym wieczorem Pidżama Porno miały swoich fanów, którzy dosłownie wszystkie piosenki wyśpiewali z artystami.
W drugim dniu na scenie zagościli formacja NWZ, Błażej Król i Margaret. Można się spierać, czy to nazwiska trafiające w szerokie spektrum zainteresowań jaworznian, ale miejsce dla widoani było nieźle wypełnione, czyli można uznac, ze imprezy się udały. 

Nam pozostało robić zdjęcia, ale skupiliśmy się głównie nie na artystach, bo oni maja pełno fotografii w internecie, ale na jaworznianach bawiących się wspólnie. I tak z pierwszego dnia powstały dwie galerie - jedna, nazwijmy ja ogólna o drga, która pojawi się wkrótce,. a będą na niej wyłącznie osoby mające... tatuaże. Czyli Tatuaże na dniach Jaworzna, ale na nią przyjdzie naszym czytelnikom jeszcze chwile poczekać. Najpierw kierujemy do GALERII PIERWSZEJ - ZAPRASZAMY do jej odwiedzenia. 

A potem zapraszamy do galerii Drugiej - z dnia drugiego .

A niebawem zapowiadana niespodzianka

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us