Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dni Jaworzna - już znamy najważniejsze atrakcje

  • Autor  MJ

dnijaw16a1Jaworznicka nowa prasa już się rozpisała na temat tegorocznych dni Jaworzna. Najważniejsze wydarzenia, czyli koncerty, są ujawnione, pozostały tylko zapewne imprezy towarzyszące.
Za Pulsem Jaworzna cytujemy całość artykułu anonsującego to coroczne ważne dla miasta i oczekiwane przez mieszkańców wydarzenia
? Chcemy powrócić do tradycji, kiedy Dni Miasta były wydarzeniem muzycznym, które na długo pozostawało w pamięci mieszkańców ? mówi Sebastian Kuś, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. ? Stąd też propozycja dwóch różnych stylowo dni. Sobota, to okazja do posłuchania dobrych i cenionych wykonawców rockowych. W niedzielę proponujemy zabawę dla całych rodzin w stylu biesiadno-piknikowym.


Wiadomo już, że w ramach Dni Jaworzna wystąpi siedmiu wykonawców znanych zarówno młodszej jak i nieco starszej widowni. W sobotę zabawę rozpocznie Artur Gadowski i Ira, później wystąpią formacja Koniec Świata oraz Urszula. Zwieńczeniem dnia będzie występ Goorala, dobrze znanego nie tylko jaworznickiej publiczności.
dnijaworzna16a2Niedziela to już zupełnie inny styl muzyczny. Na scenie pojawią się: Effect, Avanti i Andre. Nie zabraknie konkursów i zabaw ? tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ideą organizatorów jest, aby jaworznianie byli nie tylko odbiorcami, ale także aktywnie włączyli się do zabawy.
W tym roku atrakcje związane z Dniami Jaworzna wracają w całości na stadion przy ul. Moniuszki. Pierwszy raz od wielu lat jaworznicka publiczność może liczyć na występ kilku artystów i to w dwóch różnych stylowo dniach. I co najważniejsze ? wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.
Organizatorzy zapewniają, że szczegółowy harmonogram obchodów Dni Jaworzna poznamy na początku maja. Wtedy też ruszy intensywna kampania promocyjna, która objąć ma nie tylko Jaworzno, ale i sąsiadujące miasta. Termin Dni Miasta został tak dobrany, aby możliwie najmniej konkurował z wydarzeniami organizowanymi u naszych sąsiadów.
? Od kilku miesięcy organizowane przez nas wydarzenia promujemy także poza granicami miasta, co pomału zaczyna przynosić efekty ? mówi Sebastian Kuś. ? Jestem przekonany, że nasza oferta jest na tyle atrakcyjna, że może przyciągnąć do Jaworzna także mieszkańców sąsiednich miast. I nie mam tu na myśli wyłącznie Dni Miasta ? dodaje. RED

 

Źródło - Puls Jaworzna, grafika - skany art.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us