Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Zawody Szkółki Wędkarskiej w Jeleniu

szkwedk240816067Wędkowanie w Jeleniu ma tradycje takie jak cała jaworznicka historia wędkarstwa. jednak właśnie tam, na stawie należącym do Polskiego Związku Wędkarskiego młodzi adepci tego sposobu spędzania wolnego czasu mogą wkraczać w tajniki dyscypliny, zdobywać wiedzę nie tylko służącą skutecznemu połowowi, ale i taką, która uświadomi o konieczności dbania o przyrodę, o ekosystem, o nasze wspólne dobro.
Podczas Wakacji na grajdołku, tamtejszy zarząd Koła PZW prowadzi wędkarską szkółkę, która kończy się pod koniec sierpnia tradycyjnymi zawodami. Kto był pilnym uczniem słuchaczem, ten ma szanse wygrać i zdobyć puchar oraz nagrody.


W zawodach 24 sierpnia brało udział 35 młodych wędkarzy. Nie wszystkim udało się złowić ryby ale zabawa była przednia i wszystkie dzieci zeszły ze swoich stanowisk usatysfakcjonowane, tym bardziej, że każdy otrzymał nagrody.
Na miejsce rywalizacji przybyli: Zastępca Prezydenta Jaworzna Pan Tadeusz Kaczmarek, Dyrektor "Archetti" Orkiestry kameralnej Miasta Jaworzna - Domu Kultury w Jeleniu, Pan Janusz Papuga, Radny Rady Miejskiej w Jaworznie. Oni to wręczali nagrody wszystkim uczestnikom zawodów.
Pierwsza szóstka przedstawiała się następująco:
1. Piotr Fedak
2. Jakub Święs
3. Dawid Banasik
4. Amelia Wątroba
5. Antoni Olejnik
6. Dawid Nekwapil
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów i rozdania nagród.

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us