Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dziecięce zawody wędkarskie na Tarce


zawtarka270816031Tym razem na Tarce, gdzie stawy obfite są w narybek i małe, biorące na każdą przynętę płotki i wzdręgi, odbyły się zawody dla dzieci, wieńczące wakacje. O zawodach na grajdołku pisaliśmy TUTAJ, a teraz garść zdjęć z rywalizacji na Tarce.
trzeba zaznaczyć, że już powoli wyłaniają się młodzi mistrzowie tego popularnego sportu - formy rekreacji. Nazwiska na liście zwycięzców powtarzają się, a co ciekawsze, sporo zamieszania w czołówce robią dziewczynki, które równie z pasją jak ich koledzy wpatrują się w spławik i reagują na brania doskonałym szybkim, celnym zacięciem. o zakończeniu zawodów ryby są wypuszczane do wody, co sprawia, że dzieci uczą się poszanowania dla świata zwierząt. Zwycięzczyni złowiła ponad 3 i pół kilograma ryb!
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy w imieniu organizatorów miedzy innymi - Panu radnemu Januszowi Papudze, Stowarzyszeniu Miłośników Wędkarstwa "Tarka", Domowi Kultury w Jeleniu "Archetti", Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów, sklepowi wędkarskiemu "U Jacka".
A czołówka piątkowych zawodów wyglądała następująco
1. Estera Chowaniec
2. Wiktor Zubel
3. Dawid Nekwapil
4. Amelia Wątroba
5. Jakub Święs

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us