Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Regulamin

 

Portal  www.mojejaworzno.pl , pod równorzędnymi nazwami www.naszejaworzno.plwww.imprezy.jaworzno.pl jest prywatnym portalem informacyjnym - dziennikiem internetowym.
W wypadku chęci zamieszczenia wpisu o tematyce reklamowej, skontaktuj się z redakcją serwisu.

Posty, wpisy, komentarze reklamujące imprezy płatne, produkty i usługi, lokale, itp i posty o charakterze kryptoreklamy będą usuwane.

Warunki korzystania ze zdjęć i materiałów
    Wszelkie zdjęcia oraz materiały prasowe publikowane na www.mojejaworzno.pl są własnością tego dziennika i podlegają ochronie w myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
    W przypadku wykorzystania zdjęcia lub materiału prasowego znajdującego się na stronie internetowej www.mojejaworzno.pl będącego własnością dziennika osoba korzystająca z tych zdjęć lub materiałów zobowiązuje się do opłaty zgodnie z cennikiem.
    Podstawą zapłaty za wykorzystane zdjęcia lub materiały będzie faktura VAT wystawiona przez właściciela dziennika ? Agencję Informacyjno - reklamową "All-Info" Nela Tura
Jaworzno ul. Polowa 42.
    Termin i sposób płatności określać będzie faktura VAT.
    Wysokość opłat pobieranych przez "All-Info" wynosi:
        za wykorzystanie zdjęcia do celów komercyjnych (w tym także w środkach masowego przekazu) - 2.000,00 złotych (słownie: dwa tysiące złotych)
        za wykorzystanie materiału prasowego - 2.000,00 złotych (słownie: dwa tysiące złotych).
    Podane ceny zawierają podatek VAT.

Osoba wykorzystująca zdjęcia lub materiały prasowe publikowane na stronie internetowej www.mojejaworzno.pl stanowiące własność tego dziennika poprzez ich wykorzystanie akceptuje powyższe warunki korzystania i zasady płatności.

Warunki publikacji treści użytkownika

1) Pisanie komentarzy dotyczących artykułów, jest dostępne dla każdej osoby odwiedzającej portal, bez konieczności rejestracji niemniej, rejestrując się użytkownik zyskuje dostęp do zaawansowanych funkcji w menu i dotyczących obsługi własnych wpisów.

2) Dodawanie komentarzy do artykułów, komentarzy w galeriach, na forum oraz ogłoszeń wymaga założenia konta (profilu). Zakładając konto użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w profilu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych przez serwis. Nazwa profilu (którą będą podpisywane wszelkie wypowiedzi użytkownika) może zawierać pseudonim lub imię i nazwisko. Użytkownik może usunąć profil wraz ze wszystkimi danymi w dowolnej chwili. W tej sprawie prosimy o kontakt. Umieszczenie tekstu i zdjęć oznacza zgodę na ich nieodpłatne opublikowanie w serwisie. Publikowane na łamach serwisu www.imprezy.jaworzno.plkomentarze oraz artykuły są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

3) Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników i zastrzega sobie prawo do własnego zdania. We wszystkich komentarzach naszych użytkowników zachowujemy oryginalną pisownię. Jednak w wypadku rażących błędów ortograficznych, pisownia będzie zmieniana.

4) Publikacja tekstu lub zdjęcia w serwisie nie oznacza utraty praw autorskich, jednak w wypadku zamieszczenia tekstu innego utworu, w celu umieszczenia go w innym medium należy uzyskać na to zgodę redakcji serwisu.

5) Redakcja serwisu www.mojejaworzno.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia tekstu lub zdjęcia bez podania przyczyny.

6) Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronach serwisu są zastrzeżone na rzecz serwisu bądź osób uprawnionych. Żadna część tego serwisu nie może być powielana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) bez zgody redakcji i autora materiału.

7) Autor, który swoim tekstem naruszy prawa autorskie, traci prawa do wypowiadania się w serwisie, a jego dane będą udostępnione poszkodowanemu, w celu dochodzenia przez niego roszczeń.

8) Serwis nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach WWW (bądź innych miejscach w Internecie), do których odnośniki znajdują się w nadsyłanych artykułach oraz komentarzach użytkowników serwisu. Jednocześnie odnośniki do innych sewisów, mające charakter reklamowy lub reklamy ukrytej, nie będą publikowane.

9) Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w repertuarze imprez opisywanych w serwisie.

10) Serwiszastrzega sobie prawo do kasowania wypowiedzi potocznie uznanych za niecenzuralne, obraźliwe, propagujące przemoc, nienawiść rasową lub wyznaniową oraz treści reklamowych zamieszczanych bez zgody redakcji.

11) Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania w serwisie.

13) Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez Użytkownika z serwisu www.imprezy.jaworzno.pl w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

14) FORUM jest integralną częścia serwisu www.imprezy.jaworzno.pl.

15) Rejestrując się w serwisie  użzytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie materiałów reklamowych w formie wiadomości e-mail.

16) W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z administracją i redakcją serwisu.

  • Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.    Zasady prawne dotyczące umieszczania własnych treści w serwisie
  •  Odpowiedzialnością karną, bądź cywilną, na podstawie przytoczonych aktów prawnych, ponieść może osoba która umieszcza treści -    zawierające wulgaryzmy, wyrazy niecenzuralne - (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); propagujące alkohol i produkty alkoholowe - (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.); propagujące środki odurzające, narkotyki - (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.); obrażające osoby publiczne i prywatne - (art. 23 Kodeksu cywilnego); obrażające inne narodowości, religie, rasy ludzkie - (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje dotyczące niepotwierdzonych zarzutów wobec innych osób - (art. 23 Kodeksu cywilnego);  naruszające prawa autorskie - (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).
Więcej w tej kategorii: « Reklama Polityka prywatności »
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us